Susisiekite +37063183557
Masažinis volelis R8664

Masažinis volelis R8664

  • Prekių ženklai:Iso Trade
  • Prekės kodas: XL13701
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 7.13€RANKENOS - volelis turi 2 rankenas, kurios leidžia patogiai masažuotis bet kokioje padėtyje, o tai neįmanoma naudojant įprastus volus. Masažuoklis bus tobulas, kai mums reikės masažuoti priekinius raumenis, nugarą ir daugelį kitų kūno dalių; Tai pagerins odos kraujotaką ir aprūpinimą deguonimi.

Besisukančios projekcijos - 360 laipsnių - ritinėlis su įdėklais, pasukamais 360 laipsnių kampu, leidžia įsigilinti į gilesnę kūno dalį, suteikiant didesnį raumenų atsipalaidavimą, lyginant su lygiais ritinėliais. Volas sukurtas specialiai žmonėms, kurių jėgos treniruotės yra reiklesnės, o pasiruošimas joms reikalauja daug raumenų stimuliacijos. Riedėjimas po treniruotės dar labiau pagreitina regeneracijos procesą ir priverčia raumenį greičiau atsistatyti.

RIEDIMAS PRIEŠ IR PO MOKYMŲ - riedėjimas prieš treniruotę apšilimo forma leis mums padidinti judesio amplitudę mankštos metu, atpalaiduoti kūną, nesiimant jėgų treniruotėms. riedėjimas po treniruotės padarys mūsų kūną mažiau skausmingą ir greičiau atsigaus po sunkaus fizinio krūvio. Riedėdami ir darydami spaudimą raumenims, mes pageriname kraujo tiekimą, kurio dėka raumenys ir juos supanti fascija atsinaujins daug greičiau.

PRATIMUI IR REFABILITACIJAI - tai labai naudingas aksesuaras mankštai. Galite pasiimti volą pilatesui, jogai, fitnesui, crossfitui - jis puikiai atliks savo darbą visur. Jis taip pat puikiai tinka mankštai namuose. Naudodami volelį suskaidome riebalinį audinį, padarydami odą elastingesnę ir sumažindami celiulitą, papildomai sustiprindami treniruočių poveikį. „Roller“ taip pat puikiai tinka reabilitacijos pratimams.

SPECIFIKACIJA - medžiaga: PVC + polietilenas + nerūdijančio plieno vamzdis; matmenys (ilgis / plotis): 44 / 4cm; svoris: 310g; svoris su pakuote: 355g.