Susisiekite +37063183557
Ugniai atsparus dulkių siurblio audinio filtras 8790

Ugniai atsparus dulkių siurblio audinio filtras 8790

  • Prekių ženklai:Kaminer
  • Prekės kodas: XL14381
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 10.00€Ugniai atsparus - šis filtras yra ugniai atsparus, todėl puikiai tinka židiniams ir pramoniniams dulkių siurbliams, kurie siurbia karštus teršalus, tokius kaip židinių, krosnių ar grotelių pelenai. Produktas suderinamas su MŪSŲ KAMINER 20 L pelenų dulkių siurbliu.

APSAUGO HEPOS FILTRĄ - nuo purvo ir užsikimšimo, kuris maksimaliai prailgina siurbimo laiką. Naudodami medžiagų filtrą galite būti tikri, kad valydami židinį jums nereikės nustoti dirbti iki pusės, kad išvalytumėte „užsikimšusį“ HEPA filtrą.

PATIKIMA - dėl kruopštaus apdirbimo ir patvarios medžiagos naudojimo filtras yra patvarus, o tai garantuoja jo daugkartinį naudojimą.

LENGVAS IR GREITAS VALYMAS - filtrą galima plauti, jį galima greitai ir lengvai nuimti bei nuplauti tekančiu vandeniu, o tai pagerina naudojimo patogumą. Jei filtras nėra labai purvinas, pirmiausia jį išvalykite suspaustu oru arba iškratykite.

SPECIFIKACIJA - medžiaga: plastikas, vilna; ugniai atsparus: taip; matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 30/30/25 cm; svoris: 0,08 kg; svoris pakuotėje: 0,085 kg.

SPECIFIKACIJA


medžiaga: plastikas

tarpdėklas; ugniai atspari: taip

matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 30/30/25 cm

svoris: 0,08 kg

svoris pakuotėje: 0,085 kg